Aria Yönlendirme Kampanyası

ARİA “Yönlendirme Kampanyası” ile abonelerin, diğer operatöre ait numaralarının Aria numaralarına yönlendirilmesinden doğan masrafları karşılıyor.
Aria’nın bir süredir yürütmekte olduğu “Yönlendirme Kampanyası” sayesinde, aboneler, diğer operatörlere ait numaralarını faturalı ya da faturasız Aria hatlarına yönlendirmeleri halinde, bu işlemin ücreti Aria tarafından karşılanacak.
Aria’ya geçmek isteyip, eski numaralarını değiştirme konusunda kaygıları olan kişiler hedeflenerek hazırlanan bu kampanya ile, tercih eden GSM telefon kullanıcıları Aria’nın sunduğu servisler ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olacak.
16 Mart 2003 tarihine kadar geçerli olan “Yönlendirme Kampanyası”ndan yararlanma süresi kayıt tarihinden itibaren 4 ay olacak. Bu kampanyaya katılmak isteyen abonelerin, yetkili Aria Satış Noktaları’na başvurmaları yeterli. Ücretsiz aranan AriaMerkez Müşteri Hizmetleri ise kampanya hakkındaki tüm detayları vermekte.
“Yönlendirme Kampanyası”nın yanısıra, 31 Ocak 2003 tarihine kadar sürdürülen “Kayıtsız Şartsız 120.000 TL/dakika Kampanyası” ile de faturalı ve faturasız hatlı tüm Aria aboneleri, yurtiçi görüşmelerinde nereyi ve kimi ararlarsa arasınlar dakikası 120.000 TL’den görüşme olanağını buldular.

Aria da ‘Bonus’gillere katıldı
Aria, Türkiye’nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı Bonus’un yeni üyesi oldu. 2 milyona yaklaşan Bonus Card sahibinin 18.000 noktada ekstra ‘bonus’ kazanma ve biriken ‘bonus’ ile bedava alışveriş imkanı bundan böyle 350’yi aşkın Aria bayisinde de geçerli olacak.
Bonus Card’la Aria bayilerinden yapılacak her türlü alışverişte, anlaşmalı bankamatiklerden kontör yüklerken veya otomatik yüklemelerde yüzde 2 oranında bonus kazanılacak. Bonus Card sahipleri, birikmiş ‘bonus’ları ile Aria Bayileri’nden bedava kontör alabilecek.

Aria aboneleri 1–9 Ocak dönemine ait Özel İletişim ve Özel İşlem Vergileri’ni ödemeyecek
Aria’dan yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in ilgili yasayı veto etmesiyle, gerekli düzenlemelerin yapılıp tekrar kabul edilmesi arasında geçen sürede, Aria, müşterilerinden Özel İletişim ve Özel İşlem Vergileri’ni almayacağını tekrar teyit etti. Aria’dan gelen açıklamada şu cümlelere yer veriliyor: “Aria, kanunlar çerçevesinde ve müşterilerinin hakkını korumaya yönelik gerekli tüm çalışmaları yapmıştır. 1-9 Ocak 2003 tarihleri arasında Aria faturalı hatlarından Özel İletişim ve Özel İşlem Vergileri alınmayacaktır. Aria faturasız hatlarında ise bu dönem içinde kontör yüklemeden doğan mağduriyet, ekstra kontör verilmek suretiyle önlenecektir.”