Sevgililer Günü hediyeniz Sony Ericsson’dan

“Sevgilime ne alsam?” diye düşünüyorsunuz. Ona kravat, atkı, parfüm, kitap, çiçek aldınız. Bir çoğu eskidi ya da soldu bile.

ONA, elinden düşüremeyeceği ve ayaklarını yerden kesecek bir hediye arıyorsunuz. Ona renkli, animasyonlu, müzikli, resimli ve melodili mesajlar ile sevginizi anlatacağınız T300’e ne dersiniz? Ona T300’ü verdiğinizde ilk iş olarak onu arayın. Ekranda sizin fotoğrafınızı görünce şaşıracak.

Futbol meraklılarına en güzel Sevgililer Günü hediyesi...

Sevgiliniz bir futbol meraklısı, koyu bir taraftar. Sevgiliniz T300 ile futbol görüntüleri ve haberlerini aynı mesaj içinde GSM telefonunda görebilecek. Eğer sevgiliniz eğlenmeyi de seven ateşli bir taraftar ise Sony Ericsson T300’ü ile takımının maçındaki o müthiş tezahürat ve tribünlerin muhteşem görüntüsünü rakip takım taraftarı olan arkadaşlarının GSM telefonlarına gönderip, heyecanı artırarak arkadaşlarını kıskandırabillir. Maçta takımının şapkası ile bir fotoğrafını T300’ün sayısal kamerası ile çekip bilgisayarınıza e-posta olarak ya da GSM telefonunuza mesaj gönderebilir. Onunla sürekli iletişim halinde olmak için Sevgililer Günü iyi bir bahane olabilir.

Estetiğe önem verenlere en güzel Sevgililer Günü hediyesi...
O son derece minimalist biri, sadeliği seviyor, tasarıma önem veriyor, hafiflikten ve gençlikten yana. O zaman ona Sony Ericsson almaya ne dersiniz? Çekici ve minimalist tasarımı, kolay kullanımı ve temel özellikleriyle T100, son derece çekici bir hediye. Eğlenmeyi sevdiğine göre

T100’ün resimli ve melodili mesaj özelliğini de çok sevecek. Ona eğlenceli mesajlar göndererek onun kalbini sadece Sevgililer Günü’nde değil, her gün yeniden kazanabilirsiniz.

Sony Ericsson Mobile Communications AB
Sony Ericsson Mobile Communications AB güçlü teknolojisinin sunduğu imkanları tercih eden kişiler için mobil iletişim ürünleri sunuyor. Telefonaktiebolaget LM Ericsson ve Sony Corporation tarafından 2001 yılında kurulan ortaklık, faaliyet alanlarında lider konumunda olan iki kurucu şirketin başarısını geliştirecek. Sony Ericsson, müşterileri olan operatörlere mobil çoğul ortam iletişiminin yeni kullanım yollarını sunarak yeni değerler yaratıyor. Londra merkezli yeni şirket dünya çapında araştırma, geliştirme, tasarım, satış, pazarlama, dağıtım ve destek alanlarında faaliyet gösteren 4.000 çalışana sahip.