Merakla beklenen ASUS PadFone Türkiye’de


ASUS’un teknoloji mucizesi PadFone hem telefon hem tablet bilgisayar. Yükte hafif, fonksiyonda bol çeşitli ürünler tasarlama konusunda sektörün öncüsü olan ASUS, akıllı telefondan tablet bilgisayara dönüşebilen ASUS PadFone’u Türkiye’de piyasaya sürdü.
Yeni sanal çağın öncülerinden ASUS, kullanıcıların dünyasını genişletecek iddialı ürünü, Padfone’u Türkiye pazarında satışa sundu. Mobil yaşama yepyeni bir boyut kazandıran ASUS PadFone, tablet bilgisayar olarak kullanılırken 10,1 inç, telefon olarak kullanılırken 4,3 inç olan ekran boyutuyla daha fazla eğlence, daha etkin bir kullanım vaat ediyor.
PadFone yuvasının dahili bataryası ile konuşma süresini 63 saate kadar çıkan ASUS PadFone, kullanıcılara daha geniş bir özgürlük alanı sağlıyor. Super AMOLED qHD ekran görüntüsü, Qualcomm Snapdragon S4 çift çekirdekli işlemcisi ve Android 4.0 işletim sisteminin yanı sıra, Fuji’nin işlemci standartlarını zorlayan 8 megapiksellik kamerasını getiriyor.
Çok yakında hem iş hem de özel kullanım için vazgeçilmez ürünlerden biri haline gelecek olan ASUS PadFone 999 dolar+KDV’den satışa sunuluyor. Ayrıca ASUS Padfone’u çizilmekten koruyan ve masada dikey konumda ya da açılı durmasını sağlayan kılıf da hediye.