KVK, teknolojiyi bu kez sevgi için sunuyor

 

Yelpazesinde bulundurduğu son teknoloji ile geliştirmiş ürünleri tüketicilerle buluşturan KVK, Sevgililer Günü için değişik markalardan farklı hediye alternatifleri sunuyor. İsteğe göre ekran kalitesi ile ön plana çıkan Huawei Vision ya da Avrupa’da satış rekorları kıran ZTE Live modelini tercih edebiliyor. Telefon yerine tablet bilgisayar almayı düşünenler için ise ViewPad 10e modeli satışa sunuluyor.
İletişimin hiç kopmaması için Sevgililer Günü’nde telefon ya da tablet bilgisayar almayı düşünenlere KVK, bütün dünyada beğeni toplamış ve önemli satış rakamlarına ulaşmış modelleri sunuyor.
Huawei’nin Android işletim sistemine sahip ürünlerden Vision, Almanya’dan IF Design ödülüne sahip. Güçlü bataryaya sahip olan ürün aynı zamanda ekran kalitesi ile ön plana çıkıyor. 5.0 megapiksel dahili kamerası olan ve 3,7 inçlik ekranıyla (480x800) piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan Huawei Vision'ın dahili kamerası ile 720p çözünürlüğünde video kaydı yapılabiliyor. Cihazın 900 MB dahili hafızası bulunuyor.

Bütün dünyada beğeni toplayan telefon: ZTE Live
Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden olan ZTE’nin Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi bulunan telefonlarından Live, 800 GHz işlemci ile çalışıyor. Dünyada büyük beğeni toplayan 3.5 inç’lik WVGA dokunmatik ekranı bulunan Live, 5.0 megapiksel dahili kameraya sahip. KVK Powered logosuyla satılan ZTE Live, KVK’nın sunduğu ayrıcalıkları da içeriyor.

Estetikle teknoloji ViewPad 10e’de bir arada
Amerika’nın en çok satan tablet bilgisayar markaları arasında yer alan ViewSonic’in ekran parlaklığı ile iddialı olan ViewPad 10e, hem 3.Nesil (3N) hem de Wi-Fi modeli hediye olarak ilgi görüyor. Son model Android 4.0 işletim sistemi, HDMI, USB ve SD çıkışlarının olması, koruyucu metal gövde, Flash Player desteği ve ince görüntüsü öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.
KVK’dan Sevgililer Günü için Huawei, ZTE ya da ViewSonic ürünlerinden alanlar KVK’nın Güvenceli Ayrıcalıklar Hizmetleri’ne de sahip oluyor. Hizmetlerin içerisinde 1 yıl için 24 saat içerisinde servis güvencesi sağlayan “Jet Servis”, garanti harici kazalara karşı telefonun ücretsiz tamir edilmesini sağlayan “Kaza Güvencesi”, hırsızlık ve kaybetme durumları için “Anti-Hırsız” uygulamasına, virüslere karşı “Mobil Güvenlik” uygulamasına, uzaktan destek sağlayan “Uzaktan Servis” uygulamasına, 5GB ücretsiz “KVK Bulut” uygulaması bulunuyor.