Ne Alsak?

AIRTIES Air 5650 alsak
Kullanıcıların ihtiyaçlarını önceden belirleyerek çözüm sunmaya odaklanan AirTies, VDSL teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak Türkiye’ deki Telekom altyapısına uygun VDSL modemi Air 5650’yi İnternet kullanıcıları ile buluşturuyor. Hem ADSL/ADSL2 hem de VDSL/VDSL2 özelliği taşıyan cihaz, yeni ADSL modem alacak kullanıcılar için VDSL teknolojisine bugünden hazır olma imkanı sunuyor. ADSL kullanıcıları Air 5650’yi ADSL modem olarak kullanabiliyor ve ileride VDSL teknolojisine geçtiklerinde modemlerini değiştirmelerine gerek kalmıyor. Air 5650 VDSL profil 17 desteği sayesinde eş zamanlı olarak 100Mbps indirme (download) ve 50Mbps gönderme (upload) desteklemekte.
2,4GHz, 11N teknolojisini taşıyan Air 5650, 300Mbps kablosuz ağ hızıyla yüksek hız ve performans gerektiren uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Air 5650’nin sahip olduğu patentli AirTouch teknolojisi sayesinde, tek tuşa dokunarak kolayca ağ kurulumu gerçekleştirilebiliyor. Bununla birlikte AirTouch, en güvenli şifrelemeyi yaparak ağı davetsiz misafirlerden koruyor. Benzer şekilde kablosuz ağın sınırlarını genişletmek ve erişim noktaları ile MESH ağı kurmak için de tek tuşa dokunmak yeterli oluyor. 4 adet ethernet yuvası bulunan cihaz, gerekli durumlarda kablolu İnternet erişimi de sağlıyor.

D-Smart’tan “HD DEĞİŞTİR” kampanyası alsak
D-Smart, HD kalitesi ve zengin yayın içeriği ile TV izleme keyfi yaşamak isteyenler için çok cazip bir kampanya başlattı. “HD DEĞİŞTİR” kampanyası ile D-Smart, evindeki mevcut eski uydu alıcılarını getirenlerin cihazlarını 360 TL’ye sayıyor ve HD yayın izlemenin vazgeçilmez farkına kavuşturuyor. Üstelik  22’si HD, 300’den fazla ulusal ve yerel kanalı; dizileri, yeni filmleri, en iyi belgeselleri ve daha fazlasını D-Smart HD farkıyla, ayda sadece 25 TL’ye izleme fırsatı sunuyor.
D-Smart’ın “HD DEĞİŞTİR” kampanyasında, uydu alıcısı bulunanlar eski cihazlarını vererek, en çok izlenen dizi ve programların yer aldığı ulusal kanalları, sinema ve dizi kanallarını HD olarak izleme şansı yakalayacak. Üstelikte eski uydu alıcılarını vererek 360 TL indirim kazanacak.
22’si HD 300’den fazla kanalı en iyi filmler, bol ödüllü diziler, en iyi belgeseller ve daha fazlası D-Smart HD farkıyla, ayda sadece 25 TL’ye izlenebilecek.
D-Smart “HD DEĞİŞTİR” kampanyasından yararlanmak isteyenler, “HD” yazarak 2850’ye mesaj gönderdiklerinde D-Smart bu eşsiz kampanyanın sunduğu fırsatları kendilerine ulaştıracak. Ayrıca, D-Smart’ın 0850 266 00 00 no’lu çağrı merkezinden de bilgi alınabilecek.

Yeni Huawei UltraStick alsak
Dünyanın en ince veri/modem kartı Huawei UltraStick E3331, yeni nesil ultrabook diz üstü bilgisayarlar için tasarlandı.
Huawei, dünyanın en küçük veri/modem kartı UltraStick E3331’i tanıttı. 7 mm inceliğe sahip olan kart 67,5 mm uzunluğunda ve 25,5 mm genişliğinde. Beyaz renkteki UltraStick E3331, yeni nesil ultrabook diz üstü bilgisayarlar için çok şık bir seçenek. UltraStick E3331, PA+ şebekelerinde 21 Mbps’a kadar yüksek hızda veri indirmeye olanak tanıyor ve IPV6 şebekelerinde de çalışabiliyor. E3331 Huawei’nin geliştirdiği, sadece 15 saniyede şebekeye bağlantı olanağı sağlayan Hi-Link teknolojisine sahip.
Huawei’nin yeni nesil veri/modem kartı UltraStick E3331, oldukça popüler olan Huawei E369’un başarısını sürdürmek üzere tasarlandı. E369’a göre daha hafif ve ince olan UltraStick E3331 Şubat 2013’ten itibaren Uzakdoğu pazara sunulacak.
 
Sony’den kablosuz taşınabilir NFC ve Bluetooth hoparlör alsak
NFC donanımlı yeni SRSBTM8 hoparlör, kablosuz aktarım sırasında en yüksek kaliteli sesin sunulmasını sağlamak üzere AptX ve AAC Bluetooth kodeklerine sahip. Yeni taşınabilir kablosuz hoparlör, tam da sanatçıların şarkılarının duyulmasını istediği gibi, zengin ses ve derin baslar sunuyor. NFC ve Bluetooth özelliği sayesinde kullanıcılar, şarkılarını çalmak ve kontrol etmek için sırayla akıllı telefonlarını veya tablet bilgisayarlarını dokundurabilir veya ses düzeyini değiştirmek ve şarkıları durdurmak, oynatmak veya geçmek için düğmeleri kullanabiliyor.
Dahili şarj edilebilir lityum Ion piller, sekiz saate kadar sürekli çalma imkanı sunarak müzikseverlere ister evlerinin içinde isterse yolda kaliteli Sony sesini yanlarında götürme özgürlüğünü veriyor. SRSBTM8, hoparlörde evin her yerinde veya yolda kolaylıkla taşınabilmesi için bir tutma yerinin yanı sıra, 20 saate kadar kablosuz oynatma imkanı için iki yönlü bir güç kaynağı ile kuru batarya da bulunacak şekilde tasarlandı.
SRSBTM8 hoparlör, ahizesiz konuşma hoparlör konumunun ve tüm akıllı telefonlar için USB şarj fonksiyonunun yanı sıra, ‘neopren’ taşıma çantasının getirdiği ek rahatlığı da sunuyor.
SRSBTM8 hoparlör, Nisan 2013 itibariyle satışa sunulacak.