LG Nexus 4 Türkiye’de

 

Pazara sunulduğu günden bu yana tüm dünyada büyük yankı uyandıran LG Nexus 4,   
 (magaza.turkcell.com.tr)’de satılmaya başlandı.
Teknoloji tutkunlarının büyük bir merakla beklediği, satışa çıktığı ülkelerde anında tükenen LG Nexus 4, Türkiye’de pazara sunuldu. (magaza.turkcell.com.tr)’de siparişlerine başlanan bu özel telefon, bir dizi yeni teknoloji ile geliyor.
Dünyanın ilk Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemli telefon, Nexus’ların en hızlısı olma özelliği taşıyor. Özel bir donanım tasarımıyla gelen LG Nexus 4, en beğenilen Google uygulamalarına ve en yeni Android sürüme sahip. Google Haritalar, Google Chrome ve 675 binden fazla uygulama ve oyun indirilebilen Google Play, LG Nexus 4’ün sunduklarından sadece bazıları.
LG Nexus 4’ün 360º panaromik çekim özelliği ile fotoğraflar artık 360 º kaydedilebiliyor. 8 mp çözünürlüklü kamerası ile yüksek performans sunan 1080p videolar çekilip Movie Studio ile bu videolar kolayca düzenlenebiliyor.
LG Nexus 4 bilgisi için: (http://magaza.turkcell.com.tr/)

LG, 45. mağazını Van’da açtı
LG Electronics, Türkiye’deki 45. mağazasını Van Valisi Münir Karaloğlu’nun katılımıyla Van’da açtı. En yeni teknolojilerin sergilendiği ve denenebildiği mağazada, teknoloji harikası her türlü ürün yer alıyor.
LG Electronics Türkiye Beyaz Eşya Ürün Müdürü Sehyun Yang, Hacıbekir Cadde’sindeki mağazanın açılışında yaptığı konuşmada, Van’daki ilk mağazalarını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Yang, “Yeni mağazamızda akıllı telefonlardan Smart TV’lere, hız tutkunu taşınabilir bilgisayarlardan akıllı ev aletlerine kadar, geniş bir ürün yelpazesinin Vanlı tüketicilerle buluşturacağız. Marka bilinirliği ve kimliğini tüketiciye daha iyi anlatabilmek için Van mağazamızı önümüzdeki dönemde farklı illerdeki yeni mağazalarımız takip edecek. 2013’te Türkiye genelinde mağaza sayımızı 100’e çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
Açılışa katılan Van Valisi Münir Karaloğlu da LG’ye teşekkür ederek, “Böyle bir mağazayı şehrimize kazandırdığınız için sizi kutluyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Konuşmaların ardından Vali Karaoğlu ve LG Electronics Türkiye Beyaz Eşya Ürün Müdürü Sehyun Yang, kurdeleyi keserek hizmete açtıkları mağazayı dolaştılar.

LG Electronics
Tüketici elektroniği, mobil haberleşme ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında, 84 yan kuruluşu da dahil olmak üzere 120 iş biriminde 93,000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor 2011 yılında dünya çapındaki satış rakamı 49 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil Haberleşme, Beyaz Eşya, İklimlendirme ve Enerji Çözümleri olmak üzere 4 iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, ses ve görüntü cihazları, mobil telefonlar, klima cihazları ve çamaşır makineleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. LG, hem Formula 1 Küresel Ortağı, hem de Formula 1.Teknoloji Ortağı olmak üzere uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. LG, en üst düzeydeki bu bağlantı kapsamında, bu küresel spor etkinliğinin resmi tüketici elektroniği, mobil telefon ve veri işlemcisi destekçisi olarak birtakım ayrıcalıklara ve pazarlama haklarına sahip oluyor. Daha fazla bilgi edinmek üzere, (www.lg.com/tr) sitesini ziyaret edebilirsiniz.