Platinum MasterCard ayrıcalığı


SWISSOTEL, Platinum MasterCard sahiplerine benzersiz bir ağırlanma ve indirim olanağı sağlıyor.
Aylık en az 20 bin Dolar ve üstü krediye ihtiyaç duyanların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanan Platinum MasterCard’ın geçerli olduğu uluslararası otellere Swissotel The Bosphorus, İstanbul’da katıldı. Kart sahipleri geniş bir hizmet yelpazesinin yanı sıra, Platinum MasterCard kolaylığı ile dünya genelinde 300’e yakın hava alanı ve uluslararası otel zincirlerinde özel fırsatlardan yararlanıyor. MasterCard üyesi otel zincirleri arasında yeni yer alan Swissotel ise, Platinum kart sahibi konuklarına farklı avantajlardan yararlanma şansı sağlıyor. Swissotel The Bosphorus, İstanbul, yurtdışından gelen Platinum MasterCard sahibi konuklarını hava alanından özel şoförlü BMW ile karşılıyor. 3 gece “Executive” odada ağırlanan konuklar, tekne ile akşam yemeği, Topkapı, Aya Sofya ve Kapalı Çarşı’yı kapsayan VIP gezi, ünlü Türk hamamı gibi Swissotel’in özel servis ve armağanlarından
yararlanıyorlar. Uygulamanın paket fiyatı ise çift kişilik odada kişi başı 750 ABD Doları. Swissotel The Bosphorus İstanbul, hazırladığı yöresel paket uygulaması ile de konuklarına hafta içi ya da hafta sonu 2 gece “Executive” odada 2 kişilik konaklama, Cafe Suisse’te akşam yemeği, “Executive lounge”da kahvaltı, sağlık kulübü, açık ve kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, jakuzi, “Welcome VIP set-up” gibi hizmetler sunuyor. 31 Aralık 2003 tarihine kadar geçerli olan uygulamanın paket fiyatı ise 2 kişi için 850 ABD Doları.
Platinum MasterCard
GoldCard’dan daha üstün niteliklere sahip olan Platinum MasterCard, seçkin yaşamların kartı olarak yüksek harcama limiti ve esnek hizmet anlayışı sunuyor. Üst düzey kart pazarının gelişmesinde önemli aşamalardan biri olarak ilgi gören Platinum MasterCard, gündelik hayatı kolaylaştıran özellikleriyle bir kredi kartının çok ötesinde imkanlar sağlıyor.
Platinum MasterCard’ın aylık en az limiti 20 bin Dolar. Kart kullanıcıları geniş kapsamlı seyahat sigortası ve yardım hizmetleri, acil kart yenileme, acil nakit avans ve kayıp çalıntı bildirimi gibi avantajlardan yararlanıyorlar. Bununla birlikte, Platinum MasterCard Koleksiyonu Programı çerçevesinde kart sahiplerine Swissotel gibi dünyaca ünlü uluslararası otel zincirleri, araba kiralama şirketlerinde indirim, ücretsiz konaklama imkanı, özel hediyeler, VIP hizmet sunumu gibi avantajlarda sunuluyor.