CMC ile koşulsuz müşteri memnuniyeti


Isınma, su ısıtma ve iklimlendirme konusunda sunduğu dünya standartlarında ürün ve hizmetlerle 50 yıldır kullanıcılarına konfor sunan DemirDöküm’ün çağrı merkezi hizmetleri konusunda tercihi Türkiye’nin ilk tam hizmet CRM Ajansı CMC-Customer Management Center oldu.
Müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak için çalışan DemirDöküm’ün Müşteri İletişim Merkezi (MİM) artık Türkiye’nin en büyük bağımsız çağrı merkezi CMC bünyesinde hizmet veriyor.
Müşterileriyle arasındaki iletişimi çağrı merkezi hizmeti ile güçlendiren DemirDöküm, ortaya çıkan istek ve ihtiyaçlara daha hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmet çalışmalarına da verdiği önemi gösteriyor.
0800 211 33 33 numaralı, “DemirDöküm Müşteri İletişim Merkezi”ni arayanların çağrıları, CMC Çağrı Merkezi bünyesinde görev alan uzman operatörler tarafından karşılanıyor. Yetkili satıcı ve servis iletişim bilgileri, ürünler hakkında teknik bilgi, kampanya bilgileri, kullanım ve montaj hakkında bilgiler veriliyor, servis randevuları alınıyor, arayanların dilek ve şikayetleri kaydediliyor. CRM bazında değerlendirmek üzere arayanların verdiği bilgilerle veri tabanı oluşturuluyor ve kaydedilen tüm veriler, CMC tarafından periyodik olarak raporlanıyor. Aynı zamanda Müşteri İletişim Merkezi’nden yapılan periyodik olarak dış aramalarla, DemirDöküm kullanıcılarının memnuniyet ölçümleri yapılıyor. Akşam 20:00’dan sabah 08:00’e kadar da CMC bünyesinde bulunan Sesli Yanıt Sistemi (IVR) ile yetkili satıcı ve servislerin iletişim bilgilerine ulaşmak mümkün olabiliyor.