StarDigital’dan sayısal dünyanıza yeni renkler


StarDigital’in yeni paketi DIGI fun CLUB, yerli ve yabancı pek çok kanalı biraraya getiriyor. DIGI fun CLUB, dünya ve Türk sinemasının unutulmaz örneklerinden yerli ve yabancı müzik listelerine, belgesellerden dizi film ve eğlence içerikli şovlara kadar birbirinden ilgi çekici programların yer aldığı televizyon kanallarını izleyicileriyle buluşturuyor. Futbolseverler, aynı gün ve saatlerde oynansalar bile tüm maçlarının canlı olarak yayınlanacağı UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını DIGI fun CLUB’da sayısal görüntü ve ses sistemiyle seyretme imkanına sahip oluyor.
DIGI fun CLUB, aylık bedeli 9.900.000 TL olan “Family Üyelik” ve 16.500.000 TL olan erotik kanalı da içeren “Family & Night Üyelik” paketleri ile üye olmak isteyenlere iki ayrı seçenek sunuyor. Çanak anteni olanlar 35.000.000 TL, çanak anteni olmayanlar ise 85.000.000 TL karşılığında DIGI fun CLUB üyesi olabiliyorlar.
DIGI fun CLUB üyeliği için (0212) 448 48 48 numaralı telefonu aramak, www.digifunclub.com adresine veya DIGI fun CLUB işareti bulunan DIGI fun CLUB bayilerine başvurmak yeterli.
DIGI fun CLUB kanalları ise şimdilik şöyle sıralanıyor: Star, Kanal D, StarMax, Kral TV, TGRT, Kanal 6, TRT 1, NTV, CNBC-e, CNN TÜRK, Sky News, Futgol, Night Club, Eurosport, Einstein TV, Discovery Channel, Performance Arts, Nev TV, Joy TV, Flash TV, Heyecan TV, Dizi TV, Yeşilçam TV, SineKlasik 1,
SineKlasik 2.
Detaylı bilgi için www.digifunclub.com adresi ziyaret edilebilir.