Davetsiz misafirlere Bosch/Autodome sürprizi

Ateksis Akıllı Teknoloji Sistemleri Ltd. sayesinde dünyanın dev markası Bosch’un güvenlik alanında devrim yaratan son teknolojisi Bosch/Autodome artık Türkiye’de.

YENİ kuşak, hareket tespiti ‘AutoTrack’ ile zenginleştirilmiş Bosch/Autodome kameralar, hareket algılamada yeni bir dönem başlatarak, bina içi, bina dışı, gece veya gündüz demeksizin tüm uygulamalarda mükemmel bir güvenlik ağı garantiliyor.
Yeni Autodome kameralar, sadece hareketi algılayıp, alarmı etkinleştirmekle kalmıyor. Önceden programlanmış bir tur ile bölgeyi görüntüleyen kamera, hareketi bir kez yakaladığında, otomatik olarak objeye kilitleniyor. Otomatik yakınlaştırma özelliği ile görüntüyü yakınlaştırıyor ve objeyi 360 derecelik kapsama alanı dahilindeki tüm alanlarda güvenlik görevlisinin kumandasına gerek kalmadan kendisi takip ediyor. Böylece güvenlik görevlisinin elleri diğer sorumluluklarını yerine getirmek için boş kalıyor.
Hareketin yakalanması ile başlayan kayıt, hareketin devam ettiği bölgede kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Bu yeni teknoloji ile artık hiçbir hareketi gözden kaçırmamak ve davetsiz misafirleri takip etmek işi AutoTrack donanımlı Autodome’a kalıyor. Auto Track en ufak bir hareketi bile algılıyor, hedefe odaklanıyor ve takip ediliyor.
Auto Track donanımlı Autodome; cezaevi, okul, havaalanı, ticari veya perakende satış mağazalarında, bankalarda, depolarda ve bina dışı görüntü izleme gibi hareket tespiti gerektiren bütün yerlerde geniş uygulama alanı ile mükemmel bir çözüm.
Auto Track modelinin dahil edildiği tüm Autodome kamera sistemleri, Bosch/Divar sayısal çok yönlü kayıt cihazları ve matriks görüntü seçiciler dahil olmak üzere tüm Bosch izleme ürün gamı ile kolayca entegre oluyor.
Ateksis tarafından Bosch’un geniş ürün yelpazesi ile birleştirilmiş Autodome, tüm uygulamalarınız için güvenilir tek bir üreticiden, düşük bakım maliyetli bir CCTV sistemi yaratmanızı mümkün kılıyor.


Ateksis

Bina elektroniği, iletişim sistemleri ve profesyonel görüntü/ses sistemleri konularında hizmet veren Ateksis, deneyimli ekibi ile bilgi ve uzmanlık gerektiren projelerin çözüm ortağıdır.
Ateksis güvenlik ve iletişim sistemleri alanlarındaki çözüm ortağı Philips CSI / Bosch ve profesyonel görüntü, ses ve sunum sistemleri alanında güç birlikteliği yaptığı Sony’nin geniş ürün yelpazelerini, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en akılcı yöntemlerle birleştirerek, her tür ihtiyaca uygun ideal çözümler sunmaktadır.
Hem yurtiçi hem de yurtdışı projelendirme hizmeti veren Ateksis, aynı zamanda yüksek kapasitedeki teknik servis ağı ile müşterilerine sürekli destek vermektedir.