Alcatel One Touch GSM telefonları Netcell bayilerinde

Alcatel dünyada One Touch serisi ile yakaladığı başarıyı, Türkiye’ye bu serinin OT 311 ve OT 525 modelleri ile yeniden taşıyor

ONE Touch serisi GSM telefonlarının tüm modellerinin yüksek satışları, Alcatel’i dünya GSM terminal tüketici pazarlarının önde gelen 5 kuruluşundan biri haline getirdi. Geçtiğimiz yıl 12 milyonun üzerinde satılan GSM telefonlar İspanya’da 1, Fransa’da 2 ve İtalya’da 3 üncü sırada yer aldı.
One Touch serisinin her modeli özgün tasarımı ve kullanım kolaylığı ile geniş bir tüketici kitlesine hitap etmekte. Artık kullanıcı kendine özgü, görünüş ve kişiliği ile bütünleşen unsurlar aramakta. Alcatel bu talepleri göz önünde bulundurarak, günümüz hızlı temposuna ayak uyduran ve kişisel özelliklere önem veren One Touch serisini hazırladı.
Bu seri modellerinden One Touch 311 ve One Touch 525 telefonlar, telekomünikasyon dünyasının en göz alıcı ürünlerinden oldu. Telefonda kullanılan biçim, renk canlılığı, teknolojisi, özgün ve çağdaş tasarımı ile bir mobil telefon ile elde edilebilecek estetiği sağlarken, kullanıcısının yaşam biçimine yenilik katmakta. Yaygın olarak kullanılan GSM özelliklerinin tümü, One Touch 311 ve One Touch 525 modellerinde bulunuyor.
Bunun yanı sıra zengin aksesuar seti, bir haftaya varan bekleme süresi, sadece 77 gramlık ağırlığı, 6 saate kadar konuşma süresi, tek bir dokunuşla; telefon rehberine ulaşma, sesli arama, ahizesiz görüşme, ses kayıt, WAP, GPRS ve geniş hafıza gibi çok kullanılan tüm özelliklere erişim imkanı sunan, üstün ve hızlı fonksiyonları ile Alcatel One Touch 311 ve One Touch 525, estetik ve tekniğin hoş bir birleşimini oluşturmakta.
Alcatel Teletaş Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, “Alcatel’in telekomünikasyon alanında ülkemizdeki başarılı temsilcisi Alcatel Teletaş, bilindiği üzere dünya devi Alcatel’in en son teknolojilerini Türkiye’ye taşımakta ve telekom altyapımızın ulaştığı düzeyde gösterdiği büyük emek ve katkılarının gururunu duymaktadır” dedi. “Yine bu kapsamda, şimdi Türkiye’ye Alcatel’in dünya pazarlarında GSM telefonlarında yakalamış olduğu başarıyı da taşımaktadır. Bunu yaparken geniş satış kanalları ile, en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilecek Netcell’le işbirliği içerisine girilmiştir” diye devam etti. Yenel, “Mevcut bayii organizasyonu ile sektörde öncü kuruluşlardan biri olan Netcell’in Alcatel ürünleri ile başarılarını daha da ileriye götüreceğine inanıyoruz” dedi.