Anı paylaşmanın en hızlı ve kolay yolu

Sony Ericsson T610 en değerli anlarınızı hızlı ve kolayca sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini size yaşatıyor. QuickShare özelliği ile GSM telefonunuzdan fotoğraf çekip göndermeyi sizin için ayrı bir keyif haline dönüştürüyor.

SONY Ericsson Türkiye Genel Müdürü Ali Kesan, ürün tanıtımının yapıldığı toplantıda şunları söyledi:
“Ürün ilk olarak Mayıs ayında Avrupa’da piyasaya çıktı ve geçen ayın satış listesinde en yüksek adetle hemen ilk sıraya oturdu. Bugün T 610’la beraber Quick Share’i de tanıtıcağız. Quick Share’i bundan sonra çok sık göreceksiniz. İsim hakkının Sony Ericsson’a ait olduğu bu fonksiyon ile çok daha kolay resim gönderilebiliyor ve çoklu ortam mesajı atılabiliyor. Bu özellik T 610 dışında diğer ürünlerimizde de yer alacak ve gördüğümüz kadarıyla bundan sonra başka bir rakibi olmayacak. T 610, Avrupa pazarında hemen ön sıraya geçti. Aynı zamanda Türkiye’de de distribütörlerimiz ürünü piyasaya çok çabuk dağılmasını sağladılar. T 610’un İngilizce reklamlarında kullanılan sloganı ‘beautiful’. Hakikaten ürünümüz tasarımı ve özellikleriyle çok güzel ve göz alıcı.” Dahili sayısal kamera, ÇOM – Çoğul Ortam Mesajlaşma, polifonik zil sesleri gibi birçok zengin özelliğe sahip olan Sony Ericsson T610, size yaşadıklarınızı hızla ve kolayca sevdiklerinizle paylaşabilmeyi vaadediyor. Buna, QuickShare deniliyor. QuickShare özelliği sayesinde kolayca fotoğraf çekerek, bu fotoğrafları
‘Bluetooth’ ya da kablolu teknoloji sayesinde bilgisayara, ÇOM veya e-posta ile diğer GSM telefonlarına gönderebilirsiniz. Son teknolojilerle donatılmış T610 ile mobil görüntülemenin en üst seviyesine çıkabilirsiniz. Fotoğraf çekebilmeniz için sadece 2 ‘klik’ yeterli. Fotoğraf çekip göndermeyi toplam 6 ‘klik’te başaran T610, bu özelliği ile rakiplerine fark atıyor.

Göz alıcı
65.536 renkli ekranı, parlak ve pürüzsüz alüminyum gövdesi ile üst düzey tasarıma sahip göz alıcı bir telefon olan T610, etkileyici grafik ikonlardan oluşan masaüstü, hassas tuşları ve akıllı mönüleriyle de kalbinizi çalacak.
Üçlü bantlı GSM/GPRS telefonu T610, QuickShare özelliğinin kolay kullanım felsefesine ek olarak, hareketli 12 ikonu ve canlı renkleriyle yepyeni bir kullanıcı arayüzü sunuyor. T610’un alüminyum, mavi ve kırmızı olmak üzere 3 rengi bulunuyor.

“Oyun”culara sürprizler
Mönülerdeki ‘Hotlink’ sayesinde İnternet’ten indirilebilen oyunlar gibi servis ve fonksiyonlara doğrudan erişim sağlanıyor. Oyun severler için sürprizleri bu kadarla da kalmayan T610’un ‘Bluetooth’ kablosuz teknolojisi sayesinde arkadaşlarınızla da oyun oynayabiliyorsunuz. Mükemmel grafikler, polifonik ses ve ‘joystick’ özellikleri, muhteşem oyun özelliklerine ek değerler katıyor. T610, ‘Bluetooth’ teknolojisini tam anlamıyla hizmetinize sunuyor. Kulaklık, mikrofon seti veya benzeri donanımları telefonunuza kablosuz olarak bağlayabiliyorsunuz.

DJ’niz cebinizde
Sony Ericsson T610’da, perküsyon, gitar ve klavye seslerini kullanarak melodiler oluşturabileceğiniz bir de besteci bulunuyor. Müzik DJ melodi oluşturucu ile MIDI melodiler yaratıp, zil sesi olarak da kullanabiliyorsunuz. Çağdaş müzisyenlerin gelişmiş sistemlerle müzik yaratma şekillerinin aynısı olan bu metot ile önceden mikslenmiş davul ritimleri, bas soloları ve melodiler içeren bloklar kullanılarak, polifonik zil seslerinin yaratılması ve düzenlenmesi hem kolay hem de eğlenceli.
13 günlük (315 saat) bekleme ve 14 saatlik konuşma sürelerine sahip olan T610, (102x44x19)mm boyularında ve 95 gram ağırlığında.
Yaklaşık 850 milyon TL. fiyatı ile Türkiye pazarına sunulan Sony Ericsson T610, güçlü görüntüleme özelliğinin yanı sıra ‘Bluetooth’, renkli ekran, polifonik ses, 2 oyun platformu, sofistike tasarımı, şık dokusu ile de önümüzdeki dönemde pazarın en güçlü ve en moda telefonu olacak.