Samsung’un Web’deki sayısal dünyası

Sayısal teknoloji alanında getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Samsung Electronics, teknoloji meraklılarına artık www.samsung.com.tr adresinden de sesleniyor.

TV’den GSM telefona, ev sinema sistemlerinden, beyaz eşya ve bilgisayara kadar geniş bir ürün portföyü bulunan Samsung Electronics, ürünlerin detaylı teknik özelliklerini bu adresten sunuyor. DNA İnternet Çözümleri tarafından bölgeselleştirilen siteden Samsung’un Türkiye dışındaki ülkelerdeki Web sitelerine erişim de sağlanıyor ve en son haberler takip edilebiliyor.
Ürünlerin garanti süreleriyle ilgili bilgilerin verildiği www.samsung.com.tr adresinde ayrıca, satış kanalına ilişkin irtibat bilgileri yer alıyor. Ürünleri Türkiye çapında yetkili distribütörler tarafından satılan Samsung’un distribütörlerine ait İnternet linkleri de www.samsung.com.tr’de.
Matrix ve V200’ün mini siteleri
Matrix Reloaded’ın sponsoru olan Samsung, filmde Neo rolündeki Keanu Reeves’in kullandığı GSM telefon modeli SPH – N270 için özel bir bölüm ayırdı. www.samsung.com.tr/matrix adresinden erişilen sitede, geleceğin sayısal teknolojilerinin izlerini taşıyan bu özel telefonun özelliklerine ve Matrix filminden masa üstü resimlere, animasyonlara ulaşılabiliyor.
Samsung’un özel bir bölüm ayırdığı telefonlardan biri de Mayıs ayı ortalarında Türkiye’de piyasaya sunduğu 180 derece dönebilen kameralı V200 modeli. www.samsung.com.tr/v200 adresinden ulaşılan V200’e özel bu bölümde Flash animasyonlarla hazırlanmış tanıtımlar izlenebiliyor.

LCD ekran ve projeksiyon TV teknolojileri birarada

LCD ekran ve projeksiyon TV teknolojilerini Tantus serisinde biraraya getiren Samsung, sinema keyfini evlere taşıyor.
True-flat ve geniş ekran televizyonda dünya devlerinden olan Samsung, sayısal televizyonda standartları yeniden tanımlayan modeller üretmeye devam ediyor. Son olarak LCD ekran ve projeksiyon TV teknolojilerini Tantus serisinde birleştiren Samsung, evlerde gerçek sinema keyfi yaşatıyor.
Tantus LCD-PRO TV serisinde iyi bir çözünürlük, resim ve ses kalitesini bir araya getiren Samsung, 1280x720 çözünürlük, 500 cd/m2 parlaklık, 720 satır gelişmiş tarama özelliği ve 750:1 kontrast oranına sahip bir görüntü ürünü sunuyor.
155, 127 ve 109 ekran seçenekleri bulunan Tantus serisindeki LCD-PRO TV’ler, doğal, gerçekçi ve titreşimsiz görüntü sunan DNIeTM Sistemi ile güçlendirilmiş. Ekranın iki eşit parçaya bölünmesi dahil olmak üzere değişik boyut seçenekleri sunan resim içinde resim (PIP) özelliğini bulunan Samsung televizyonlar; Nicam / A2 Stereo ses sistemi, 60W ses çıkışı ve ekolayzır gibi özellikleriyle seste de sinema kalitesinde bir seyir imkanı veriyor.
Tantus serisindeki Samsung LCD-PRO TV’ler; SP-61L2HX, SP-50L2HX, SP43L2HX ürün kodlarıyla piyasaya sunuldu.