EMC’nin iş ortakları, Girne’de bir araya geldi


Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden EMC, bu yıl ikincisi düzenlenen EMC İş Ortakları Toplantısı’nı; 29 iş ortağı şirketten 53 kişi ve 2 distribütörlüğün katılımı ile Girne’de gerçekleştirdi.
Arena, Avnet ve Cisco’nun sponsorluğunda düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, “EMC olarak, siz iş ortaklarımızın değerli katkılarıyla iş hacmimizi genişletiyor ve gücümüze güç katıyoruz. Sizin işbirliğiniz, yeni teknolojilerle ilgili gelişmeleri yakından takip etmemize ve müşterilerimize uygun, en iyi çözümleri geliştirmemize büyük katkı sağlıyor ” dedi. Bütünleşik Depolama Çözümleri, Veri Yedekleme ve Kurtarma Evrimi ve Sanallaştırma Çözümleri’nin ele alındığı iş ortakları toplantısında EMC Kanal Müdürü Erkut Göktan, EMC Teknoloji Danışmanlık Takım Lideri Danışmanı Fırat Öztürk, EMC Veri Yedekleme ve Kurtarma Satış Müdürü Gökçe Öztürk ve Cisco Ürün Satış Yöneticisi Aytuğ Sayın konuşmalarını gerçekleştirdiler.
Altı iş ortağının ödüllendirildiği toplantıda; KoçSistem “En Yüksek Ciro”, e-Çözüm Bilişim “En Yüksek Ciro – Bütünleşik Depolama”, GlassHouse “En Yüksek Ciro – Yedekleme ve Kurtarma”, NGN “En Çok Yeni Müşteri Kazandırma”, Mega Bilgisayar “En İyi Bölgesel İş Ortağı” ve Trevi Teknoloji “En Hızlı Büyüyen İş Ortağı” ödüllerine layık görüldüler.
EMC, iş ortakları toplantısı aracılığıyla; iş ortaklarını son gelişme ve eğilimlerden haberdar etmenin yanı sıra, iş ilişkilerini de kuvvetlendirdi.