Ne Alsak?

Sony Xperia U alsak
Sony Xperia NXT serisinin en yeni üyesi Xperia U, üstün Sony teknolojisini ve en üst düzey eğlence anlayışını bir araya getiriyor. Fizy ile birlikte benzersiz bir müzik deneyimi sunan Xperia U, Android işletim sisteminin tüm olanaklarını da kullanıcılarına sunuyor. Müzik çaların içindekixLoud ve Sony 3D surround ses teknolojileri ile kullanıcılara canlı ve güçlü bir ses deneyimi yaşatırken DLNA bağlantısı ile bir dokunuşla kablosuz hoparlörlere bağlanabiliyor. Xperia U'nun alt bölümünü çevreleyen "saydam bant" galeride izlenen fotoğrafların ya da çalınan müziğin albüm kapağına uyumlu olarak renk değiştiriyor. Xperia U, kullanıcının kişiliğini ve duygularını yansıtmak üzeredeğiştirilebilir kapaklar ve temalarla kişiselleştirilebiliyor. Tavsiye edilen satış fiyatı 799 TL olan Xperia U, ilk kez ve sadece Turkcell İletişim Merkezleri'nde ve Turkcell'in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda, kampanyaya dahil Turkcell tarifelerine ek olarak 24 ay boyunca ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Siyah ve beyaz olarak 2 renk alternatifiyle satışa sunulan Xperia U’nun; siyah rengi için pembe, beyaz rengi için ise sarı yedek alt kapak yer alıyor.

ASUS, K serisi diz üstü bilgisayar alsak
ASUS K serisi diz üstü bilgisayarlar 3. nesil Intel Core işlemcileriyle daha iyi bir kullanıcı deneyimi, olağan üstü SonicMaster Lite ses çıkışı ve üç kata kadar daha uzun pil ömrü sunuyor.
Çok ince ve hafif olan diz üstü bilgisayarlar zarif ve dayanıklı bir yapı için alüminyum kaplamaya sahip ve sıra dışı SonicMaster Lite ses teknolojisiyle desteklendi. Yeni 3. nesil Intel Core işlemci ve NVIDIA GeForce 600 serisi ekran kartı daha akıcı ve hızlı işlemlere öncülük ederken, Super Hybrid Engine II anında başlatma, IceCool ve SuperBatt gibi ASUS teknolojileri de ince düşünülmüş ve tatmin edici bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Yeni diz üstü bilgisayarlar, benzersiz ürün deneyimi ve özellikleri için kahverengi ve gri renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Daha geniş hoparlör bölmeleri, istenmeyen titreşimi ve bozulmayı azaltan daha güçlü materyaller ve gelişmiş ses işleme sayesinde SonicMaster Lite bu değerli bilgisayarlara profesyonel seviyede ses çıkışı sağlıyor. ASUS, Core i7 de dahil olmak üzere 3. Nesil Intel Core işlemcileri K serisine eklendi. Yeni teknoloji kullanılarak yeniden tasarlanan dizüstü bilgisayarlar gelişmiş grafik performansı ve daha kapsamlı çoklu görev yapabilme yeteneği sunuyor. (www.asus.com.tr)

Sony HX850 TV alsak
HX850, Sony’nin görüntü geliştirme teknolojisi X-Reality PRO sayesinde bir yandan düşük kaliteli sinyalleri iyileştirip bunları Tam HD kalitesine yakın bir düzeye taşırken, diğer yandan da iki ve üç boyutlu görüntüleri daha da netleştirecek şekilde geliştiriyor. Sony HX850 BRAVIA TV’de, ayrıca, dört kat daha hızlı ekran tarama hızı ile daha pürüzsüz görüntü sunarak ağlarla buluşan topun mükemmel şekilde takip edilebilmesini sağlayan yüksek hızlı 3 Boyutlu (3B) işlemci bulunuyor. Televizyonda en üst seviye 3B görüntü sağlamak için otomatik 3B derinlik ayarlaması, 3B içerik içindeki derinlik algısını düzeltiyor. Bu da seyirciye, özellikle İnternet, televizyon veya 3B video kameralardan 3B içerik izliyorsa, mükemmel bir seyir keyfi sunuyor. HX850’ye özel kampanya kapsamında film severlere, bir yıllık MUBI üyeliği hediye ediliyor. HX850, dahili Wi-Fi’ye sahip olduğundan, kullanıcı, çevrimiçine daha hızlı girebiliyor.
Sony HX850 BRAVIA TV, teknolojik donanımı ve eşsiz bağlanabilirlik özelliklerinin yanı sıra, son derece şık ve zarif Monolithic Design’a sahip oluşuyla da çok ayrıcalıklı. Oldukça ince ve hafif yeni Bunchin televizyon standı ise, Monolithic tasarımı tamamlıyor. Ayrıca, görünümü tamamen değişen, şık spor tasarımı ve daha hafif titanyum çerçeveleri ile göze çarpan 3B gözlükler, akıllı tasarımları ile sadece iyi görünmekten çok daha fazlasını yapıyor. HX850, 4,200 TL’den başlayan tavsiye edilen satış fiyatı ile de fark yaratıyor. (www.sony.com.tr)

Sony XAV-601BT alsak
Sony’nin sunduğu ilk MirrorLink uyumlu çoklu ortam araç sistemi sayesinde artık, araç sahipleri, müzik, yönleme ve diğer akıllı telefon uygulamalarını hareket halindeyken de güvenli bir şekilde kontrol edebiliyor. ‘Yolcu Uygulama Kontrolü’ seyahatinizde size eşlik edenlere de araç çoklu ortam sisteminin dokunmatik ekranı üzerinde bağlantılı iPhone ve iPod Touch cihazlarındaki videoları izleme ve uygulamaları ile etkileşim kurma fırsatını sunuyor. Çift USB girişi, iki taşınabilir cihazın eş zamanlı olarak bağlanmasına da olanak veriyor. Kullanıcılar, iPod/iPhone veya Walkman’iniz üzerindeki albüm görselleri ve şarkı listeleri arasında dolanırken veya USB flaş belleği üzerindeki şarkıları dinlerken, telefon görüşmesi yapabiliyor ve akıllı telefonunun yönleme uygulamasını kullanabiliyor. Şarkı aramaları, bağlı cihazların kontrolü ve diğer fonksiyonlar, XAV-601BT’nin dokunmatik ekranın hızlı ve duyarlı 3 Boyutlu grafiksel kullanıcı ara yüzü üzerinde keyif haline geliyor. Kullanıcılar, 15,5cm büyüklüğündeki WVGA dokunmatik ekran üzerinde DVD filmlerini tüm detayları ile izleyebilmenin yanı sıra, şarkı listelerini ve albüm görsellerini de net şekilde görebiliyor. 4.1 çok kanallı ‘surround’ ses ve sanal merkezi hoparlör ile araç içindekiler kendini, ancak canlı konserlerde yaşayabileceği duyguların içine bırakabiliyor. XAV-601BT, telefon üzerinden güvenli eller serbest ahizesiz görüşmeler ve Walkman veya Bluetooth özellikli MP3 oynatıcıdan kablosuz müzik aktarımı için Bluetooth’u da destekliyor. XAV-601BT’nin sökülebilir ön paneli, aracınızdan uzakta olduğunuz zamanlarda hırsızlığa karşı ek bir güvenlik önlemi olarak anında tek elle çıkarılabiliyor.