AirTies’tan hızlı, ekonomik ve kolay kablosuz İnternet çözümü

 

AirTies, ev içi kablosuz İnternet ihtiyacına yönelik hızlı ve kolay kurulum özellikli Air 5341 ürünü ile ev içi hızlı kablosuz İnternet’i 38 dolarlık özel kampanya fiyatı ile sunuyor.
İnternet üzerindeki sanal ortam ve paylaşılan veri miktarının her geçen gün artması, İnternet uygulamalarının yaygınlaşması ve İnternet’in gündelik hayatın giderek artan bir parçası haline gelmesi; kullanıcıların ev içindeki İnternet kullanımının artmasını sağladı. Bu durumda kullanıcılar, ev içi kablosuz ağdan daha yüksek performans bekliyor. Diğer taraftan, ev içi İnternet kullanımı artık yalnızca PC ve diz üstü bilgisayarlarda sınırlı değil… Akıllı GSM telefon, tablet bilgisayar, oyun konsolu gibi birçok cihaz ev içinde kablosuz İnternet’e bağlanıyor. Cihaz sayısının artması ve kullanıcıların mobil cihazlarını evin istedikleri her yerinde kullanma özgürlüğü talep etmesi ise, ev içi İnternet ağında kapsama alanı sorunlarının oluşmasına neden olabiliyor ve daha geniş kapsama alanına ihtiyaç duyuluyor.
Ev içi kablosuz İnternet ağının hem evin her yerinde (hatta balkonda ya da bahçede) ulaşılabilir olması hem de hızlı olması kullanıcılar tarafından her geçen gün daha çok talep ediliyor. Bu durum, yeni teknoloji kullanan yüksek hızlı kablosuz dağıtıcı ve tekrarlayıcı ürünlere olan ihtiyacı da artırıyor.
AirTies, ev kullanıcılarının artan ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği yüksek hızlı ve ekonomik çözümlerinden biri olan Air 5341 ile kablosuz İnternet özgürlüğünü ekonomik fiyatlara sunuyor.

Yüksek kablosuz bağlantı kalitesi ve hızı
AirTies tarafından geliştirilen Air 5341, 802.11n kablosuz ağ teknolojisi ile yüksek hızda kablosuz erişim sunuyor. Böylece, veri taşırken, video izlerken veya İnternet’e resim yüklerken kablosuz ağdan daha yüksek performans elde edilebiliyor ve artan kablosuz İnternet ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Kablosuz ağınızı genişletmek bir dokunuş kadar kolay
Air 5341, AirTies’ın patentli AirTouch - MESH teknolojisini kullanarak tek tuşla kablosuz ağınızın kapsama alanının artırılmasını da destekliyor. Örneğin, Air 5341 kablosuz modem yanında bir ya da daha fazla sayıda Air4310 erişim noktası kullanarak ev içindeki kablosuz ağın kapsamı alanını genişletmek mümkün olabiliyor. Üstelik ev içi kablosuz ağı genişletmek, sadece cihazların üzerinde bulunan AirTouch tuşlarına basmak kadar kolay.
Yapılması gereken tek şey modemi kurduktan sonra, evde kablosuz sinyalin zayıfladığı noktaya Air4310’u yerleştirerek üzerinde yer alan AirTouch tuşuna basmak. Birkaç dakika içinde ev içinde hiç sinyal alınamayan bir bölümde bile yüksek hızda İnternet keyfi yaşanabiliyor.

Ağınız güvende
AirTouch teknolojisi, kablosuz ağı kolayca genişletmenin yanı sıra, en üst seviyede güvenlik teknolojisi ile otomatik olarak şifreleyerek davetsiz misafirlere karşı koruyor. Böylece kullanıcılar karmaşık ve zorlayıcı süreçlerle uğraşmıyor. Üstelik ağa bağlayacağınız diğer AirTouch teknolojili cihazlar için gerekli olan ayarlar da otomatik olarak yapılıyor.
AirTies Air5341, tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi, kolay kurulum CD’si, 7/24 teknik destek ve 3 yıl garanti özellikleri ile seçkin teknoloji marketlerinde yerini aldı.

AirTies
AirTies, Şubat 2004’te ABD Silikon Vadisi bölgesinden Türkiye’ye dönüş yapan idari ve teknik bir ekip tarafından, sektörde EMEA pazarında liderlik hedefleyen stratejik amaç doğrultusunda kurulmuş. AirTies, bugün geldiği noktada Avrupa başta olmak üzere, dünya genelinde ev kullanıcıları ve küçük, orta boy işletmeler için kablolu, kablosuz, VoIP, aksesuarlar ve IPTV olmak üzere, 5 farklı ana ürün grubu ile hizmet vermekte. Ürün geliştirme konusunda yonga üreticilerine bağımlı olan rakiplerinin aksine AirTies, kendi ürünlerini tasarlayıp geliştirmekte ve ürünlerle birlikte teknik destek hizmeti vermekte. AirTies mühendisleri tarafından geliştirilen AirTies Mesh Teknolojisi sayesinde kablosuz erişimde beton duvarlar ve çok katlı binalarda görülebilen sinyal zayıflaması sorunları çözülebiliyor. Sahip olduğu birçok patentin yanı sıra, 11N ile kullanıcılarına teknolojide son noktayı sunan AirTies’ın tüm ürünleri 3 yıl garanti, 7/24 teknik destek ve kolay kurulum özelliğine sahip bulunmakta.